fbpx

Дзвінки безкоштовно з будь-якого телефонного номера України

Контактуйте за цим номером з нами через Viber безкоштовно

ЗАЛИШИЛОСЯ ЧАСУ НА ПОДАЧУ ДОКУМЕНТІВ:
Заявка на вакансію

Відповідно до Закону про реєстрацію населення (Ustawa o ewidencji ludności, rozdział 5, art. 41., p. 3), іноземець, перебуваючи на території Республіки Польща, зобов’язаний зареєструватися за місцем постійного або тимчасового проживання не пізніше четвертого дня, починаючи з дня прибуття на це місце. Іноземці звільняються від зобов’язання реєструватися, якщо термін перебування на території Республіки Польща не перевищує 30 днів.

Реєстрація за місцем проживання (прописка – meldunek / zameldowania) здійснюється на підставі договору найму житла. По прибуттю на місце проживання, протягом 4х днів ви повинні з координатором прибути в ужонд воєвудський і замельдуватися.

Автоматично отримаєте PESEL – номер загальної системи електронного обліку населення (Powszechnego Elektronicznego Systemu Ewidencji Ludności). Цей номер необхідно внести в систему документообліку до нарахування заробітної плати. За його допомогою відбувається ваша ідентифікація у всіх державних установах Польщі, зокрема, urząd skarbowy, NFZ, ZUS… Альтернативою PESEL у виключних випадках може бути NIP.