fbpx

Звонки бесплатно с любого номера Украины

Связывайтесь по этому номеру с нами через Viber бесплатно

Частые вопросы

Мы заинтересованы в долговременном сотрудничестве, поэтому консультируем по различным вопросам касающихся работы и проживания будущих работников. Отвечаем на все обращения и запросы.

Відповіді на часті питання

Ні! Вакансії безкоштовні. Ми допомагаємо нашим працівникам в оформленні документів, щодо легального перебування в Польщі, безкоштовно. Докладніше про витрати пов'язані з оформленням документів.
Ці документи потрібні для уникнення подвійного оподаткування, працюючи на умові злецення (umowa zlecenie). Довідка податкового резидента Україні видається в податковій по місцю проживання протягом 10 днів і є безкоштовною. Сертифікат податкового резидента Польщі видається в ужонді скарбовому (Urząd Skarbowy). Процедура займає від кількох годин до кількох днів і коштує 17zł + 2,4zł (комісія).
Відповідно до Закону про реєстрацію населення (Ustawa o ewidencji ludności, rozdział 5, art. 41., p. 3), іноземець, перебуваючи на території Республіки Польща, зобов’язаний зареєструватися за місцем постійного або тимчасового проживання не пізніше четвертого дня, починаючи з дня прибуття на це місце. Іноземці звільняються від зобов’язання реєструватися, якщо термін перебування на території Республіки Польща не перевищує 30 днів. Докладніше...