fbpx

Дзвінки безкоштовно з будь-якого телефонного номера України

Контактуйте за цим номером з нами через Viber безкоштовно

ЗАЛИШИЛОСЯ ЧАСУ НА ПОДАЧУ ДОКУМЕНТІВ:
Заявка на вакансію

Ми не продаємо вакансії, наші послуги безкоштовні! Ось стандартні витрати які несе українець при оформленні робочої візи:
Послуги візового центру (візовий збір) коштують 18,3 євро по курсу це близько 500 грн.
Стандартна страховка ПЗУ для 6ти місячної візи коштує близько 700 грн.

Послуги передачі документів з Польщі в Україну та послуги пересилки документів Новою поштою по Україні оплачуються отримувачем. Компенсація витрат пересилки документів здійснюється шляхом переказу зазначеної суми на вказаний консультантом рахунок.

Зі свого боку ми, як роботодавець, оплачуємо послуги уряду праці (urząd pracy) за реєстрацію запрошення (oświadczenia) бере 30 zł  + комісія банку – 5 zł. Це близько 250 грн. Сума не залежить від терміну дії запрошення (3 місяці, чи 6 місяців), чи запрошення робиться під візу чи під біометрику.

Спеціалісти нашої компанії супроводжують працівників-іноземців на всіх етапах: консультації щодо умов роботи, оформлення документів при працевлаштуванні, легалізація перебування, координація на місці роботи. Підчас співбесіди та консультацій щодо роботи в Польщі ми надаємо вичерпну інформацію щодо ставок та умов праці, вимог до документів, місця проживання та місця роботи.