fbpx

Дзвінки безкоштовно з будь-якого телефонного номера України

Контактуйте за цим номером з нами через Viber безкоштовно

ЗАЛИШИЛОСЯ ЧАСУ НА ПОДАЧУ ДОКУМЕНТІВ:
Заявка на вакансію

Самостійно оформити робочу візу ви можете, виконуючи прості покроковій інструкції.

КРОК 1. Визначіться, яка з наших вакансій вам найбільше підходить. Слід враховувати, що опубліковані пропозиції актуальні на зараз, а процес оформлення візи займає не менше місяця часу. Тому за тиждень-два перед планованим виїздом контактуйте з нашим менеджером і тримайте зв’язок весь час. Можуть з’являтися альтернативні пропозиції, або ж відновиться набір на вакансії що знаходяться в архіві.

КРОК 2. Реєстрація запрошення. Національна робоча віза типу Д 05 надається на підставі запрошення від роботодавця – FullJob (oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi). Реєстрація освядчення відбувається в ужонді праці (Urzad pracy) протягом 5-7 робочих днів. Щоб зробити для вас запрошення, менеджер приймає сканкопії паспорту та інших документів по viber +48691625050 або на мейл rekrutacja.wschod@fulljob.pl.

КРОК 3. Оплата візового збору. Після узгодження з нами всіх організаційних моментів, оплачуєте послуги візового центру 18,3 євро (по курсу на даний тиждень в грн) в найближчому відділенні Ideabank або Kredobank. З собою мати український і закордонний паспорти. Касиру повідомити в якому місті будете подавати документи та номер телефону, на який протягом 2-4 днів зателефонують і призначать дату і годину подачі документів. В разі якщо вам не підходить ця дата то можна відмовитись і через 3-5 днів вам знову зателефонують і призначать нову дату. Якщо вам не підійде друга дата ви можете повернути кошти, написавши заяву в візовому центрі, а збір доведеться оплачувати повторно.

Важливо! Після того як вам призначать дату і годину подачі документів, поінформуйте про це менеджера.

КРОК 4. Підготовка пакету документів на робочу візу типу D 05. 

  • Оригінал та копія українського паспорта (всі сторінки де є будь-які дані чи помітки). Якщо у вас паспорт нового зразка (ID-картка), обов’язково слід мати з собою оригінал і копію довідки про місце прописки.
  • Оригінал та копія закордонного паспорта (всі сторінки де є будь-які дані чи помітки)
  • При наявності другого діючого паспорта обов’язково берете його теж і знімаєте копії.
  • Квитанція про оплату послуг візового центру (яку ви отримали при оплаті в Ideabank  чи  Kredobank).
  • Оригінал та копія запрошення (oświadczenie), те яке ви отримали від нас.
  • Свіже фото 3,5 на 4,5 (фото, яке використовувалось для попередніх віз не підійде).
  • Страховка+копія.

КРОК 5. Заповнення анкети для отримання національної візи. 
Бланки у кожному візовому центрі може відрізнятися форматом, тому тут ви можете завантажити приклад анкети для отримання візи, щоб орієнтуватися яка інформація вам знадобиться.

КРОК 6. Подача документів та очікування на паспорт з візою. Для подачі документів, слід з’явитися у візовому центрі в призначений час. Окрім візової анкети і згоди на обробку персональних даних, ви підписуєте заяву, що не маєте більше паспортів окрім наданих. Зверніть увагу! якщо у вас є другий закордонний паспорт і ви його забудете, візовий центр відмовиться приймати ваші документи.

Відслідковувати стан розгляду вашої заявки на отримання візи ви можете онлайн (за реєстраційним номером вказаним в квитанції, яку ви отримали при оплаті візового збору) або замовити послугу SMS-інформування. Паспорт з візою ви отримаєте кур’єром через 6 днів після подачі документів.

КРОК 7. Узгодження дати приїзду на місце роботи. Після отримання візи обов’язково зконтактуйте з нами та пришліть фото візи на viber +48691625050. Ми остаточно узгодимо заклад та місто де ви будете працювати, сконтактуємо вас з координатором. Лише після цього ви можете купувати квиток в Польщу. Фото квитка також необхідно прислати нам. Після перетину кордону, напишіть нам на вайбер коли точно ви прибудете на вокзал в місті де вас має зустріти координатор. Якщо у вас буде пересадка в Польщі, також слід прислати фото квитка і остаточний час прибуття. Після того як координатор вас зустрів – повідомте нам, що все гаразд.

Наголошуємо, що слідування цій інструкції не є 100% гарантією отримання робочої візи. Ми намагаємось оперативно актуалізовувати її при отриманні нової інформації, тому також рекомендуємо ознайомитись з інформацією на сайті пунктів прийому візових анкет.